مراحل ثبت سفارش کالکر

اگر شما هم علاقمند به اجرای سقف کشسان کالکر در محیط کار یا منزلتان هستید، همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید. برای این کار کافیست تا از طریق یکی از راه‌های ارتباطی، سفارش خود را به کارشناسان ما اطلاع دهید.

1- ثبت سفارش

برای ثبت سفارش می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید. شرکت کالکر دارای نمایندگی‌های مختلف، در چندین شهر از کشورمان است. برای همین می‌توانید به جای تماس مستقیم با کارشناسان فروش، با نمایندگی‌های کالکر در شهر خودتان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس مستقیم با شرکت کالکر، ۰۹۱۲۲۲۳۴۹۴۷ می‌باشد.

2- تماس کارشناسان فروش کالکر با مشتریان

پس از آنکه سفارش خود را در شرکت به ثبت برسانید، کارشناسان فروش کالکر با شما تماس خواهند گرفت. حداکثر پس از 24 ساعت بعد از ثبت سفارش مشتریان، کارشناسان فروش کالکر با آنها تماس برقرار خواهند کرد. در طی این تماس، اطلاعات تکمیلی به مشتریان عزیز داده شده و هرگونه مشاوره‌ای که نیاز باشد به آنها ارائه خواهد شد. مشتریان می‌توانند در این زمان کلیه سوالات خود را مطرح کرده تا به بهترین نتیجه برای انتخاب سقف کشسان دست یابند. کارشناسان فروش کالکر با حوصله و دقت کافی تمام سوالات مشتریان را پاسخگو خواهند بود.

3- انتخاب نهایی طرح سقف

زمانی که مشاورات لازم به مشتریان داده شود، آنها می‌توانند با دید بازتری به انتخاب سقف کشسان بپردازند. از آنجایی که سقف‌های کشسان تنوع زیادی دارند، انتخاب از میان آنها کمی مشکل خواهد بود. برای همین است که کارشناسان کالکر با توضیحات کاملی که به مشتریان خود می‌دهند، آنها را در این امر مهم یاری می‌نمایند. پس از آنکه مشتری نوع و طرح سقف را انتخاب نماید، شرکت کالکر نیروهای خود را به محل اعزام کرده تا اندازه‌گیری‌های سقف به درستی انجام شود. مرحله اندازه‌گیری سقف کشسان از مهمترین مراحل کار بوده و باید توسط خود تیم سازنده انجام شود.

4- تولید و ارسال سقف کشسان

پس از اندازه‌گیری سقف، مرحله تولید آغاز خواهد شد. شرکت کالکر بلافاصله پس از اندازه‌گیری، کار تولید سقف را شروع کرده تا سفارش مشتری را در کمترین زمان ممکن تحویل دهد.

5- نصب سقف به همراه نورپردازی‌ها

پس از ارسال سقف به محل، تیم اجرایی کالکر با کلیه تجهیزات لازم به محل رفته و کار نصب سقف کشسان را شروع می‌نمایند. در این مرحله کلیه اقدامات از زیرسازی، نورپردازی و نصب سقف به طور کامل انجام خواهد شد. مرحله نصب سقف کشسان طی یک روز کاری انجام می‌شود.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره