نمایشگاه اتومبیل
شرح

سقف کشسان برای بسیاری از فضاها از جمله نمایشگاه بسیار ایده‌آل است. چرا که با یک انتخاب درست، میتوان فضای نمایشگاه را زیباتر کرده و نورپردازی خوبی در آن ایجاد کرد. نمایشگاه ماشین از جمله نمایشگاه‌هایی است که استفاده از سقف کشسان در آن یک انتخاب هوشمندانه‌ به حساب می‌آید. با این سقف کاذب میتوان دکوراسیون نمایشگاه ماشین را به شکل لوکسی تغییر داده و فضای روشنی در آن ایجاد کرد. سقف کشسان به دلیل ضخامت کمی که دارد، نور بیشتری را از خود عبور می‌دهد و باعث روشن‌تر شدن فضا می‌شود. در نتیجه خودروهایی که در نمایشگاه هستند، به خوبی به نمایش گذاشته می‌شوند. برای همین پیشنهاد ما این است از سقف‌های کشسانی چون ترنسپرنت برای نمایشگاه ماشین استفاده کنید تا نور طبیعی فضای نمایشگاه را پر کند.

در کنار استفاده از سقف کشسان ترنسپرنت برای نمایشگاه ماشین، میتوانید از طرح‌های دیگر آن نیز به طور ترکیبی استفاده نمایید. برای مثال میتوانید بخشی از سالن را با سقف کشسان چاپی پوشش دهید و در فضایی که ماشین‌ها در آن قرار دارند، از سقف ترنسپرنت استفاده کنید. در سقف کشسان چاپی نمایشگاه ماشین، میتوانید نام برند و لوگوی خود را چاپ کنید و یا از تصاویر مرتبط و زیبایی برای آن استفاده نمایید.

در صورتی که قصد دارید از سقف کشسان برای نمایشگاه ماشین استفاده نمایید، میتوانید همین حالا با کارشناسان کالکر تماس بگیرید.

سقف کشسان نمایشگاه ماشین

 

سقف کشسان نمایشگاه ماشین

 

سقف کشسان نمایشگاه ماشین

 

سقف کشسان نمایشگاه ماشین

 

سقف کشسان نمایشگاه ماشین

 

 

جزئیات
محل: تهران
سطح: 750 متر مربع
سال: 2022
ارزش:
دسته بندی: سقف ترنسپرنت,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره