صالحی
شرح

آشپزخانه از مکان‌های مهم هر خانه‌ای بوده و خانم‌های خانه‌دار وقت زیادی از خود را در آنجا سپری می‌کنند. برای همین خوب است تا یک فضای زیبا و دلنشین در آن ایجاد کرد. یکی از راه‌های تغییر فضای دکوراسیون آشپزخانه، استفاده از سقف کشسان است. سقف‌های کشسان نصب راحتی دارند و با نصبشان محیط دچار تغییر و تحول چشمگیری خواهد شد. برای همین اگر به فکر تنوع در محیط آشپزخانه منزلتان هستید، می‌توانید به سراغ نصب این سقف‌های کاذب بروید. سقف‌های کشسان انواع مختلفی دارند و در رنگ‌های متنوعی قابل اجرا هستند. از این رو افرادی که قصد پیاده سازی سقف کشسان در محیط آشپزخانه را دارند، می‌توانند آن را متناسب با رنگ‌های کابینت و کف پوش اجرا کنند.

نصب سقف کشسان در آشپزخانه مزیت زیادی دارد. یکی از مزایای آن تمیزکاری راحت این سقف‌ها است. سقف‌های کشسان بر خلاف سقف‌های گچی و کناف، قابلیت تمیز شدن و شستشو دارند. برای همین زمانی که بر روی سطح آنها آلودگی و لکه‌های چربی ایجاد شود، با یک دستمال مرطوب می‌توان نسبت به تمیز کردن آنها اقدام کرد.

انواع سقف کشسان برای آشپزخانه

بیشترین مدل‌های سقف کشسان که برای آشپزخانه قابل استفاده هستند شامل سقف‌های چاپی، سقف‌های اپلای، سقف‌های ترنسپرنت، باریسول و آی گلس هستند. این سقف‌ها قابلیت ترکیب دارند و می‌توان از ترکیب دو مدل سقف برای آشپزخانه استفاده کرد. سقف کشسان پارچه‌ای قابلیت اجرا در طرح‌های مختلفی را دارد و می‌توان از تصاویر مختلفی مانند تصاویر مناظر، المان‌های طبیعت و حتی تصاویر مرتبط با آشپزخانه برای آن استفاده کرد. سقف‌های براق یا آینه‌ای نیز گزینه خوبی برای محیط آشپزخانه هستند. این سقف‌ها جلوه زیادی دارند و با یک نورپردازی مناسب، در محیط تغییر زیادی ایجاد خواهند کرد. افرادی که دوست دارند از محیط پرنورتری در آشپزخانه برخوردار باشند، می‌توانند از سقف کشسان ترنسپرنت استفاده کنند. این سقف‌ها ضخامت کمی دارند و نور را به خوبی از خود عبور می‌دهند.

 

 

stretch-ceiling-kitchen

 

 

stretch-ceiling-kitchen

 

 

stretch-ceiling-kitchen

 

 

stretch-ceiling-kitchen

 

 

stretch-ceiling-kitchen

 

 

stretch-ceiling-kitchen

 

 

 

جزئیات
محل: تهران
سطح: 500 متر مربع
سال: 2019
ارزش:
دسته بندی: سقف ترنسپرنت,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره