پاساژ نبوت
شرح

پاساژها و مراکز تجاری از جمله مکان‌هایی هستند که در آنها توجه به دکوراسیون و طراحی داخلی بسیار مهم است. از آنجایی که روزانه افراد زیادی چندین ساعت از زمان خود را در این مراکز می‌گذرانند، بهتر است با یک دکور مناسب فضای خوب و زیبایی برایشان مهیا کرد. یکی از متریال‌هایی که امروزه در پاساژها و مراکز تجاری شاهد آن هستیم، سقف کشسان است. سقف کشسان یکی از سقف‌های کاذب پرطرفدار بوده که انواع مختلفی دارد. سقف کشسان را میتوان بر روی سقف اصلی پاساژ اجرا کرده و زیبایی و جلوه زیادی در آن ایجاد کرد. سقف‌های کشسان به صورت بعددار و ساده قابل پیاده‌سازی هستند. با نصب هر کدام از این سقف‌ها، محیط به شکل زیباتری تغییر پیدا خواهد کرد.

خصوصیت دیگر سقف کشسان پاساژ، نورپردازی آن است. سقف‌های کشسان را میتوان به شکل‌های مختلفی نورپردازی کرده و باعث لوکس‌تر شدن آن شد. علاوه بر این از آنجایی که سقف‌های کشسان ضخامت کمی دارند، میتوانند نور طبیعی زیادی را از خود عبور دهند. در نتیجه محیط پاساژ و مراکز تجاری با این سقف کاذب، روشن‌تر و دلبازتر شده و حس خوبی را در افراد ایجاد خواهد کرد.

از جمله سقف‌های کشسان مناسب برای پاساژ، میتوان به سقف ترنسپرنت، سقف برلیانت، سقف آی گلس، سقف اپوکسی، سقف مات و لاکر اشاره کرد. هر کدام از سقف‌های اشاره شده، خصوصیات و زیبایی خاص خود را دارند. برای مثال سقف کشسان برلیانت یکی از سقف‌هایی است که بیشتر برای مراکز لوکس به کار برده می‌شود. همچنین سقف کشسان ترنسپرنت یکی از سقف‌های شیشه‌ای مانند است که سبب عبور نور زیاد از خود شده و فضا را روشن‌تر می‌نماید. بنابراین افراد با توجه به فضای پاساژ و عناصر دیگر در دکوراسیون، می‌توانند یک سقف کشسان مناسب برای پاساژ انتخاب نمایند.

شرکت کالکر تاکنون پروژه‌های زیادی را اجرا کرده که یکی از آنها نصب سقف کشسان در پاساژ نبوت بوده است. این پروژه یکی از پروژه‌های عظیم کالکر به حساب می‌آید.

 

طراحی سقف پاساژ

 

 

طراحی سقف پاساژ

 

 

طراحی سقف پاساژ

 

طراحی سقف پاساژ

جزئیات
محل: تهران
سطح: 600 متر
سال: 2016
ارزش:
دسته بندی: سقف کشسان,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره