کرمی
شرح

سقف کشسان از جمله سقف‌های کاذبی است که در هر مکانی قابل پیاده‌سازی است. یکی از بخش‌های خانه که می‌توان در آن سقف کشسان را اجرا کرد، سرویس بهداشتی است. سرویس بهداشتی همچون حمام، یک فضای مرطوب محسوب شده و با نصب سقف کشسان در آن می‌توان از آسیب به سقف اصلی جلوگیری کرد. از آنجایی که جنس سقف کشسان از پارچه PVC ضد آب است، ذرات آب و بخار جذب آن نشده و به آن آسیبی وارد نخواهند کرد. برای همین با نصب سقف کشسان در سرویس بهداشتی، هم محیط زیباتر شده و هم کارایی سقف برای طولانی مدت حفظ خواهد شد. در صورتی که نکات نگهداری از سقف کشسان را رعایت کنید، می‌توانید برای سالها از سقف کشسانتان همچون روز اول لذت ببرید.

خصوصیت دیگر سقف کشسان، ضد باکتری بودن آن است. از آنجایی که سرویس بهداشتی در معرض انواع میکروب و باکتری قرار دارد، با نصب سقف کشسان می‌توان سطح بهداشت و پاکیزگی آن را به طور قابل ملاحظه‌ای بالا برد. هر زمانی هم که نیاز باشد، می‌توان سقف کشسان را با استفاده از شوینده‌های ملایم تمیز کرد. توجه داشته باشید برای تمیز کردن سقف کشسان از مواد حلال، استون و مواد کلردار استفاده نکنید؛ زیرا این مواد سبب آسیب به بافت سقف کشسان می‌شوند.

شرکت کالکر تاکنون پروژه‌های زیادی را در جهت نصب سقف کشسان و سقف‌های سه بعدی انجام داده است. یکی از پروژه‌های شرکت کالکر، نصب سقف کشسان در سرویس بهداشتی به متراژ 20 متر بوده است. این پروژه در سال 2015 و در شهر تهران انجام شده است. شرکت کالکر انواع سقف کشسان را در متراژهای مختلف با بهترین کیفیت آماده کرده و ظرف مدت کوتاهی برای مشتریان ارسال می‌نماید.

جزئیات
محل: تهران
سطح: 20 متر
سال: 2015
ارزش:
دسته بندی: سقف چاپی,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره