قیمت سقف کشسان

متراژ سقف کشسان

اولین فاکتوری که در قیمت سقف کشسان نقش دارد، متراژ سقف است. بدیهی است هرچقدر محیط از ابعاد بزرگتری برخوردار باشد، به متراژ بیشتری از سقف کشسان نیاز خواهد داشت. در نتیجه قیمت سقف کشسان نیز افزایش پیدا خواهد کرد. برای محاسبه متراژ سقف کشسان و برآورد قیمت آن، می‌توانید از کارشناسان کالکر درخواست مشاوره نمایید. مشاوران کالکر در صورت نیاز نیروهای متخصص خود را به محل اعزام کرده تا با محاسبه متراژ دقیق محیط، قیمت نهایی سقف را اعلام نمایند. لازم به ذکر است قیمت سقف کشسان تنها معطوف به متراژ نبوده و به فاکتورهای دیگری که در ادامه اشاره خواهیم داشت نیز مرتبط خواهد بود.

سقف کشسان

جنس پارچه سقف کشسان

جنس پارچه‌ای که برای سقف کشسان در نظر گرفته می‌شود، بسیار مهم است. این پارچه‌ها از جنس‌های مختلفی چون مات، ساتن، ترنسپرنت، گلکسی، برلیانت، لاکر و کلودز هستند. هرکدام از پارچه‌هایی که برای سقف کشسان در نظر گرفته شود، در قیمت نهایی سقف کاذب کشسان تاثیر دارند. بنابراین برای اطلاع از قیمت پارچه سقف کشسان، باید به جنس پارچه توجه داشته باشید.

درجه کیفیت

بسته به اینکه سقف از چه درجه کیفیتی باشد، قیمت سقف کشسان متفاوت خواهد بود. شرکت کالکر کلیه محصولات خود را با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه می‌نماید.

قیمت سقف کشسان

نوع نورپردازی

اگر نیاز به اجرای نورپردازی‌های مخفی یا ساده باشد، مراحل نصب سقف کشسان کمی متفاوت‌تر خواهد شد. برای همین نوع نورپردازی سقف کشسان در قیمت نهایی کار تاثیر داشته و باید به آن توجه شود. اجرای سقف کشسان با نورپردازی‌های خاص، نیاز به لوازم و همچنین وقت بیشتری خواهد داشت.

تعداد سطوح (لایه)

با اینکه بیشتر افراد سقف‌های یک لایه و ساده را ترجیح می‌دهند، اما عده‌ای نیز به سقف‌های چند لایه‌ای و چند سطحی علاقه بیشتری دارند. خاصیت انعطاف‌پذیری سقف کشسان موجب شده تا بتوان آن را در چند سطح اجرا کرد. بسته به اینکه پروژه از یک سطح یا چند سطح برخوردار باشد، قیمت سقف کشسان متفاوت خواهد بود. دلیل آن هم این است که در سقف چند سطحی، از مواد بیشتری برای ساخت استفاده شده و زمان بیشتری برای نصب آن لازم است.

سقف کشسان

شرایط نصب (پیچیده یا ساده)

برخی از محیط‌هایی که برای نصب سقف کشسان در نظر گرفته می‌شوند، از زوایا و پیچیدگی خاصی برخوردار هستند. این پیچیدگی سبب شده تا قیمت سقف کشسان در مقایسه با مکان‌های ساده و بدون زاویه، افزایش پیدا کند. دلیل آن هم این است که برای نصب سقف کشسان در چنین محیطی، به زمان بیشتر و لوازم بیشتری احتیاج خواهد بود.

نمونه کارها

جهت استعلام قیمت سقف کشسان تماس بگیرید

با توجه به مواردی که اشاره شد، در حال حاضر قیمت سقف کشسان بر اساس نوع متریال، نوع نورپردازی و مدت زمان اجرا به صورت زیر محاسبه می‌شود:

نوع سقفهزینه تقریبیمدت زمان اجرا
سقف کشسان چاپی با نورپردازی LED_SMD850 الی 1.200 هزار تومان به ازای هر متر مربعیک هفته کاری
سقف کشسان لاکر (آینه‌ای) با نورپردازی فیبرنوری850 الی 1.400 هزار تومان به ازای هر متر مربعیک هفته کاری
سقف کشسان ترنسپرنت با نورپردازی LED_SMD یا لنزدار 850 الی 1.200 هزار تومان به ازای هر متر مربعیک هفته کاری
سقف کشسان اپلای با نورپردازی LED_SMD یا لنزدار 1.200 الی 2.500 هزار تومان به ازای هر متر مربعیک هفته کاری

قیمت سقف کشسان لاکر

سقف کشسان لاکر از انواع سقف‌های کاذب با جلوه بسیار زیاد است. این سقف به دلیل خاصیت انعکاس نور، به سقف کشسان آینه‌ای نیز معروف است. قیمت سقف کشسان لاکر بر اساس فاکتورهای زیادی از جمله قطر پارچه، جنس و کیفیت متریال استفاده شده محاسبه می‌شود.

قیمت سقف کشسان فیبر نوری

سقف کشسان فیبر نوری باعث ایجاد جلوه‌ای از آسمان و کهکشان در فضای اتاق می‌شود. افرادی که دوست دارند در فضای اتاقشان حالت آسمان طبیعی تداعی شود، سقف کشسان فیبر نوری گزینه خوبی برایشان خواهد بود. قیمت سقف کشسان فیبر نوری بر اساس تعداد کریستال‌های فیبر نوری و متراژ اتاق متفاوت خواهد بود.

قیمت سقف کشسان

قیمت سقف کشسان استخر

استخر یکی از مکان‌هایی است که بهتر است در آن از سقف کشسان استفاده شود. ویژگی‌هایی چون ضد باکتری و ضد آب بودن سقف کشسان، باعث شده تا این سقف بهترین گزینه برای محیط‌های آبی چون استخر باشد. در صورتی که قصد دارید برای فضای استخر خود از سقف کشسان استفاده کنید، می‌توانید با مشاوران کالکر تماس بگیرید و قیمت سقف کشسان استخر را جویا شوید.

قیمت سقف کشسان

قیمت سقف کشسان باریسول

سقف کشسان باریسول در تمام محیط‌های داخلی قابل نصب است. با استفاده از این سقف می‌توان فضا را زیباتر کرده و از ویژگی‌ها و مزایای سقف به خوبی بهره‌مند شد. قیمت سقف کشسان باریسول بر اساس کشور سازنده و نوع سقف متفاوت است. سقف کشسان باریسول انواع گسترده‌ای دارد و شامل سقف آسمان مجازی، لاکر، چاپی، براق و مات می‌شود. بنابراین با توجه به نوع سقف کشسان باریسول، می‌توانید از قیمت آن مطلع شوید.  

قیمت باریسول بر اساس جنس پارچه و شرایط نصب محاسبه می‌گردد. همچنین طرح و رنگ‌های انتخابی در قیمت سقف باریسول تاثیر زیادی خواهند داشت.

قیمت سقف کشسان سه بعدی

سقف سه بعدی به دلیل خاصیت چاپ و ایجاد بعد بر روی سقف، به این عنوان نامگذاری شده است. سقف‌های کشسان سه بعدی بر روی سقف اصلی اجرا می‌شوند و با پوشش لوله‌ها و کابل‌های برق، سبب زیباتر شدن محیط می‌شوند. قیمت سقف کشسان سه بعدی بر اساس متراژ فضا و چاپی یا ساده بودن آن محاسبه می‌شود. در صورتی که بخواهید از سقف کشسان سه بعدی چاپی برای منزل یا محیط کار خود استفاده کنید، باید هزینه بیشتری را پرداخت نمایید.

سقف سه بعدی بیشتر در محیط‌ها و سالن‌های پذیرایی کاربرد دارد و سبب زیباتر شدن آن می‌شود. این نوع از سقف‌ها باعث ایجاد یک فضای کاملا بصری زیبا می‌شوند و به صورت یک تکه روی سقف اجرا می‌شوند. در صورتی که قصد دارید محیط منزل یا کارتان را زیباتر کنید، می‌توانید از این سقف کشسان استفاده نمایید. قیمت سقف سه بعدی بر اساس فاکتورهای مختلفی محاسبه می‌گردد.

قیمت سقف کشسان

قیمت سقف کشسان سالانه با افزایش قیمت متریال و مصالح، افزایش پیدا می‌کند. قیمت این سقف کاذب بر حسب متر محاسبه می‌شود و هر چقدر فضا گسترده‌تر باشد، به سقف با ابعاد بیشتری نیاز می‌باشد. علاوه بر تاثیر متراژ در قیمت سقف کشسان، نوع نورپردازی نیز در قیمت سقف موثر است. در صورتی که بخواهید سقف کشسان را با نورپردازی خاصی اجرا کنید، باید هزینه بیشتری برای آن پرداخت نمایید.

قیمت سقف کشسان سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی یکی از مکان‌هایی است که در آن می‌توان به راحتی از سقف کشسان استفاده کرد. با استفاده از سقف کشسان چاپی، می‌توان سرویس بهداشتی منازل و یا مکان‌های تجاری-اداری را زیباتر کرد. جهت اطلاع از قیمت سقف کشسان سرویس بهداشتی، می‌توانید همین حالا با کارشناسان فروش کالکر تماس بگیرید.

قیمت سقف کشسان

قیمت هر متر سقف کشسان

به طور کلی باید بدانید عوامل مختلفی مانند متراژ، جنس پارچه، درجه کیفیت، نوع نورپردازی، تعداد سطوح و لایه و شرایط نصب در قیمت سقف کشسان تاثیر دارند. از این رو قیمت هر متر سقف کشسان، با توجه به این عوامل محاسبه می‌شود

هزینه اجرای سقف کشسان

اجرای سقف کشسان شامل مراحل مختلفی است و از اندازه برداری و تولید سقف، تا زیرسازی و نصب سقف را شامل می‌شود. بسته به اینکه مدت زمان اجرای سقف کشسان چقدر باشد، هزینه نهایی آن متفاوت خواهد بود. بنابراین هر چقدر فضا گسترده‌تر باشد و زمان بیشتری جهت نصب لازم داشته باشد، هزینه اجرای سقف کشسان بیشتر خواهد بود.

سقف کشسان لاکر مشکی با نورپردازی فیبر نوری

عوامل موثر در قیمت سقف کشسان

میزان مساحت، حجم پروژه، نوع پارچه، نوع نورپردازی، جنس و کیفیت پارچه، چاپی یا ساده بودن سقف، تعداد سطوح و لایه‌ها، اتصالات اضافی، میزان انحنا و زوایای خاص محیط و تعداد گوشه‌ها از جمله عوامل موثر در قیمت سقف کشسان هستند.

قیمت سقف کشسان ساده

سقف‌های کشسان ساده قیمت کمتری نسبت به سقف‌های طرح‌دار و پیچیده دارند. قیمت سقف کشسان ساده بر اساس طرح و متراژ مورد نظر محاسبه می‌شود. این سقف‌ها به دلیل سادگی و کلاسیک بودن، مورد پسند بسیاری از افراد هستند و اجرای ساده‌ای دارند.

خرید سقف کشسان

برای خرید سقف کشسان به محیط و دکوراسیون خود توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع سقف کشسان را انتخاب نمایید. سقف کشسان انواع مختلفی دارد و قیمت آن بر اساس نوع انتخابی محاسبه می‌گردد. برای مثال قیمت سقف لاکر ساده با قیمت سقف کهکشانی متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت سقف کشسانی مانند قیمت سقف کهکشانی اتاق با ما در ارتباط باشید.

فاکتورهای زیادی در قیمت سقف کشسان تاثیر دارند. مهمترین و اصلی‌ترین فاکتورها عبارتند از متریال به کار رفته در ساخت سقف کشسان، نوع پارچه، نوع نورپردازی سقف کشسان، مدل و طرح سقف کشسان، تجهیزات نصب، متراژ و شرایط نصب سقف کشسان.

اگر قصد دارید هزینه سقف کشسان را کاهش داده و هزینه‌های خود را بهتر مدیریت کنید، می‌توانید به چند نکته توجه داشته باشید. نکته اول این است که از طرح‌های ساده برای این کار استفاده کنید و به سراغ طرح‌های برجسته و دارای انحنای زیاد نروید. همچنین در صورتی که قصد سفارش سقف کشسان چاپی داشتید، از تصاویری برای آن استفاده کنید که شامل رنگبندی زیاد نباشد.

از آنجایی که تنوع سقف‌های کشسان بسیار زیاد است، بهتر است برای اطلاع از قیمت هر متر سقف کشسان، با کارشناسان فروش کالکر تماس حاصل فرمایید.

8 نظر

 • هانیه
  13 اردیبهشت 1401

  سلام شما هر طرحی مد نظرمون باشه روی پارچه سقف کشسان چاپ میکنید؟

  • admin
   15 اردیبهشت 1401

   سلام، بله هر طرحی که مد نظر شما باشد در متراژ دلخواه قابلیت چاپ دارد.

 • مصطفی
  1 تیر 1401

  سلام.طول عمر سقف های کاذب چقدره؟

  • admin
   24 مرداد 1401

   سقف های کشسان به دلیل اینکه قابل شست و شو نیز می باشد و در صورت کثیف شدن می توان شست و شو انجام داد به همین دلیل سقف های کشسان طول عمر بسیار بالایی دارند.

 • رفیعی
  21 تیر 1401

  کار شرکتتون عالیه قیمت ها هم واقعا به نسبت شرکت های دیگه خیلی بهتره

  • admin
   24 مرداد 1401

   سپاس از دیدگاه شما

 • گودرزی
  16 بهمن 1401

  سلام. من یه پروژه دارم ۴ عدد سرویس بهداشتی هستش که در مجموع ۱۸ متر مربع باشد. میخواستم ببینم متری چند تموم میشه کار با نصب و نور پردازی؟

 • گودرزی
  16 بهمن 1401

  سلام.میخواستم ببینم متری چند تموم میشه کار با نصب و نور پردازی کشسان چاپی؟

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره