قیمت پارچه سقف کشسان

قیمت پارچه سقف کشسان

اگر به دنبال یک سقف کاذب با قابلیت نصب سریع و آسان هستید، سقف کاذب کشسان گزینه خوبی برایتان خواهد بود. سقف کشسان از جمله سقف‌های کاذبی بوده که قابلیت چاپ تصاویر و طرح‌های مختلف دارد. برای همین با نصب آن محیط از زیبایی خاصی برخوردار خواهد شد. این سقف‌ها از پارچه‌هایی تشکیل می‌شوند که مواد عمده آنها را ماده PVC  تشکیل می‌دهد. پارچه‌های سقف کشسان تنوع زیادی دارند و در قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسند. در این مطلب به قیمت پارچه سقف کشسان و خصوصیات آن خواهیم پرداخت.

پوشش پارچه‌ای سقف کشسان چیست

اگر بخواهیم ساختار سقف کشسان را شرح دهیم، باید بگوییم که این سقف از دو مولفه اصلی تشکیل شده است. پارچه از جنس پی وی سی و زیر ساخت ریلی که این پارچه را احاطه می‌کند، دو جزء اصلی سقف کاذب کشسان هستند. پارچه‌ای که در این سقف به کار می‌رود دارای خصوصیات خاصی است. در این پارچه علاوه بر PVC  که ماده اصلی آن است، مواد دیگری نیز همچون پلاستی سایزر و زینک اکساید به کار می‌رود. هر کدام از مواد به کار رفته در سقف کشسان باعث خصوصیاتی در سقف می‌شوند.

برای مثال ماده پلاستی سایزر سبب خاصیت کششی سقف کشسان شده است. زمانی که به پارچه سقف کشسان با هیتر گرما داده می‌شود، پارچه خاصیت کششی پیدا می‌کند تا به اندازه مورد نظر درآید. این مهمترین ویژگی پارچه سقف کشسان بوده و همین ویژگی سبب تمایز این سقف با سایر سقف‌های کاذب شده است. مواد دیگری چون زینک اکساید نیز سبب خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ بودن سقف کشسان شده‌اند.

همچنین بخوانید
نقش رنگ‌های خنثی در دکوراسیون داخلی

آشنایی با انواع پارچه‌های سقف کشسان و قیمت هر کدام

سقف‌های کشسان از انواع مختلفی برخوردارند و هر کدام خصوصیات و زیبایی‌های خاص خود را دارند. در اینجا به چند نوع مهم از پارچه‌های سقف کشسان و خصوصیات آنها اشاره خواهیم داشت. توجه داشته باشید قیمت پارچه سقف کشسان بر اساس نوع آن متفاوت خواهد بود.

  • سقف کشسان چاپی

 

سقف کشسان چاپی

 

یکی از محبوبترین سقف‌های کشسان، نوع چاپی آن است. همانطور که مشخص است این سقف به گونه‌ای است که می‌توان بر روی آن هر طرح و تصویری را به چاپ رساند. جنس پارچه سقف کشسان چاپی باید به گونه‌ای باشد که تصاویر با رزولوشن و وضوح بالایی بر روی آن به ثبت برسند. خصوصیت این سقف این است که علاوه بر پوشش سقف اصلی، از آن می‌توان برای پوشش دیوارها نیز استفاده کرد. برای همین بسیاری از پارچه چاپی سقف کشسان، به عنوان استند، پوشش ستون‌ها و.. نیز استفاده می‌نمایند.

  • سقف کشسان لاکر

سقف کشسان لاکر از پارچه‌ای براق تشکیل شده که می‌تواند تصاویر را در خود انعکاس دهد. به دلیل درخشندگی پارچه سقف کشسان لاکر، افراد زیادی به استفاده از آن علاقه دارند. برخی با نصب فیبرهای نوری بر روی این سقف، آسمان شب و پر ستاره‌ای را تداعی می‌کنند. به دلیل خاصیت درخشندگی و آینه‌ مانند سقف کشسان لاکر، به آن اسامی دیگری چون سقف آینه‌ای و سقف ستاره‌ای نیز داده می‌شود. برای اطلاع از قیمت پارچه سقف کشسان لاکر می‌توانید با کارشناسان کالکر تماس بگیرید.

  • سقف کشسان مات

سقف کشسان مات از نظر ظاهری نقطه مقابل سقف کشسان لاکر است. به این صورت که پارچه این سقف از ظاهری مات برخوردار است و درخشندگی ندارد. برای همین افرادی که دوست دارند در دکوراسیون خود از متریال‌های مات استفاده نمایند، سقف کشسان با پارچه مات گزینه خوبی برایشان خواهد بود. پارچه مات سقف کشسان برای دکورهای سبک کلاسیک و سبک سنتی بسیار مناسب است.

  • سقف کشسان ساتن

سقف کشسان ساتن یکی دیگر از سقف‌های کشسان پرطرفدار است. پارچه سقف کشسان ساتن به گونه‌ای است که ویژگی‌های سقف مات و براق را برخوردار است. در حقیقت با نصب سقف کشسان ساتن می‌توان هم از نمای مات و هم از نمای براق بهره‌مند شد. خصوصیت دیگر این سقف در این است که همچون سقف کشسان ترنسپرنت می‌تواند از خود نور خوبی عبور دهد. اگر ضخامت پارچه سقف ساتن کم باشد، نوردهی بیشتر و اگر ضخامت آن بیشتر باشد، نوردهی کمتر خواهد بود.

همچنین بخوانید
نورپردازی RGB در سقف کشسان

قیمت پارچه سقف کشسان چقدر است؟

 

قیمت پارچه سقف کشسان چقدر است؟

 

در رابطه با قیمت پارچه سقف کشسان باید بگوییم که عوامل زیادی در قیمت آن دخالت دارند. همانطور که ملاحظه کردید سقف کشسان از انواع زیادی برخوردار است که هر کدام دارای خصوصیات و زیبایی‌های خاص خود هستند. یکی از مواردی که در قیمت پارچه سقف کشسان تاثیر دارد، جنس پارچه آن است. بسته به اینکه از کدام پارچه برای سقف کشسان استفاده کنید، باید قیمت متفاوتی را بپردازید. برای مثال قیمت پارچه سقف کشسان لاکر با قیمت پارچه سقف کشسان مات متفاوت خواهد بود. برای همین بهتر است پس از انتخاب پارچه مورد نظر خود، قیمت آن را از سازنده سقف کشسان استعلام نمایید.

جمع بندی

پارچه سقف کشسان و زیر ساخت پروفیلی ریلی از اجزای اصلی این سقف کاذب هستند. سقف کشسان از پارچه‌ای از جنس PVC تشکیل شده که بر روی یک زیر ساخت ریلی قرار می‌گیرد. ماهیت این پارچه به گونه‌ای است که با اعمال حرارت توسط هیتر، خاصیت کششی پیدا کرده و بر روی ریل‌ها جای می‌گیرد. سقف کشسان در جنس‌های مختلفی قابل اجرا است که بسته به جنس پارچه، قیمت سقف کشسان متفاوت خواهد بود. برای همین قیمت پارچه سقف کشسان در قیمت نهایی کار بسیار تاثیرگذار است. برای اطلاع از قیمت پارچه سقف کشسان، می‌توانید در ساعات اداری با مشاوران کالکر تماس گرفته و از شرایط نصب سقف کشسان در محل خود آگاه شوید.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره