stretch-ceiling-…iful-environment

محیطی طبیعی و زیبا با سقف کشسان

سقف‌های کشسان در هر محیطی قابل اجرا هستند و در فضا حس خوب و زیبایی ایجاد می‌کنند. این سقف‌ها با هر دکوراسیون و رنگ‌بندی قابل تطبیق هستند. افرادی که قصد دارند از سقف‌های کشسان برای زیباتر شدن محیطشان استفاده کنند، می‌توانند آن را در رنگ موردنظر و متناسب با محیط سفارش دهند. محیط‌هایی که در آن از این نوع سقف‌ها استفاده می‌شود، بسیار چشم نواز و متفاوت خواهند بود.

استفاده از المان‌های طبیعت در سقف‌های کشسانی آسمان مجازی، فضای زیبا و متفاوتی را در محیط ایجاد می‌کند. شما می‌توانید بسته به نوع سلیقه خود هرکدام از انواع این سقف‌ها را به کار ببرید. در تمام بخش‌های منزل و محیط کار همچون آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام، اتاق خواب، سالن نشیمن، سالن پذیرایی، سالن کنفرانس، لابی ساختمان، پارکینگ، مراکز تفریحی، بیمارستان‌ها، نمایشگاه ماشین، سالن‌های همایش و… سقف‌های کشسان قابل استفاده خواهند بود.

سقف‌های کشسانی در انواع مختلفی تولید می‌شوند و هرکدام مزایا و ویژگی‌ها خاص خود را دارند. معروفترین سقف‌های کشسانی، نوع ترنسپرنت، آسمان مجازی، آی گلس، سقف باریسول و اپلای هستند. با انتخاب هرکدام از این سقف‌ها یک محیط طبیعی و زیبا را به خانه و محل کار خود خواهید برد. علاوه بر این، سقف‌های کشسانی در پاساژ و مال‌ها، استخر،سونا، جکوزی، فضاهای اداری و تجاری بزرگ و… قابل استفاده هستند. به طور کلی باید گفت امروزه سقف‌های کشسانی نقش مهمی در صنعت دکوراسیون داخلی دارند و بیشتر افراد برای مدرن و زیباتر شدن محیط از آنها استفاده می‌کنند. نصب این سقف‌ها اصولی بوده و باید توسط مجربین و متخصصین این حوزه انجام شود. کالکر یکی از شرکت‌هایی است که سالهاست به عنوان مجری پیاده‌سازی سقف‌های کشسانی و سه بعدی فعالیت دارد. برای نصب و مشاوره در رابطه با این سقف‌ها می‌توانید از کالکر کمک بگیرید و سقف موردنظرتان را با بهترین متریال در محیط پیاده‌سازی کنید.

همچنین بخوانید
برای بازسازی ویلا چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

 

stretch-ceiling-beautiful-environment

 

stretch-ceiling-beautiful-environment

 

stretch-ceiling-beautiful-environment

 

stretch-ceiling-beautiful-environment

 

 

 

 

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره