stretch ceiling suitable for any weather

سقف کشسان مناسب با هر آب و هوایی

سقف‌های کشسانی برای تمام مکان‌ها مناسب هستند و از آنها می‌توان در محیط‌های با دمای -5 تا +70 درجه سانتی‌گراد استفاده کرد. این سقف‌ها کاربردهای زیادی دارند و می‌توانند در هر محیطی مانند بیمارستان، استخر، مراکز تفریحی و تجاری، سالن‌های همایش، نمایشگاه‌های اتومبیل و… اجرا شوند. سقف‌های کشسانی مزایا و ویژگی‌های زیادی دارند که مهمترین آنها تنوع بالا، خاصیت آکوستیک، ضد آب بودن، ضد آتش بودن، قیمت مناسب، راحتی در نصب، قابلیت شستشو و طول عمر بالا است.

عده‌ای بهترین دمای محیط را برای سقف‌های کشسانی از -15 درجه تا +85 درجه سانتی‌گراد عنوان می‌کنند. این سقف‌ها با تغییرات دمایی دچار تغییر ماهیت و تغییر شکل نشده و ساختار خود را حفظ می‌کنند. از این رو در هر شهر و منطقه‌ای که باشید، می‌توانید با خیال راحت از سقف‌های کشسانی استفاده کنید و زیبایی را به محیط کار و منزل خود ببرید. سقف‌های کشسانی برای دکوراسیون داخلی ساخته شده‌اند و مناسب شرایط بیرونی نیستند. دلیل آن هم این است که این سقف‌ها نسبت به گرمای مستقیم و تابش اشعه خورشید حساس هستند. از این رو باید از آنها تنها در محیط‌های داخلی استفاده کرد.

سقف‌های کشسانی ضد آب و ضد قارچ هستند و می‌توان از آنها در محیط‌هایی مانند سرویس بهداشتی، حمام، استخر، جکوزی و سونا استفاده کرد. رطوبت بالا در این مکان‌ها به خصوص در استخرها زیاد بوده و اگر از سقف مناسب استفاده نشود، باعث تغییر شکل و بروز قارچ و باکتری می‌شود. سقف کشسانی در استخر آزمایش خود را به خوبی پس داده و بسیاری از طراحان از این نوع سقف‌ها برای محیط‌های آبی مانند استخر استفاده می‌کنند.

همچنین بخوانید
قابلیت های نامحدود سقف کشسان حجمی

 

stretch ceiling suitable for any weather

 

 

stretch ceiling suitable for any weather

 

 

stretch ceiling suitable for any weather

 

 

stretch ceiling suitable for any weather

 

 

 

 

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره