خدمات بازسازی خانه توسط شرکت کالکر

بازسازی خانه در کوتاه ترین زمان توسط شرکت کالکر

بازسازی و نوسازی خانه و ساختمان، یکی از شاخه‌های معماری بوده که امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. افرادی که از منزل قدیمی برخوردار هستند و شرایط ساخت صفر تا صد آن را ندارند، معمولا به سراغ بازسازی منزل می‌روند. برای بازسازی منزل و ساختمان، باید به سراغ شرکت‌های معتبر در این زمینه رفت. این شرکت‌ها با دارا بودن سابقه و اطلاعات کافی در این زمینه، بازسازی منزل را در کوتاهترین زمان و با هزینه مناسبی انجام می‌دهند. یکی از فعالیت‌های شرکت کالکر، باسازی منازل است. شما می‌توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید و منزل یا محیط کار خود را به شکل دلخواهتان بازسازی نمایید.

چرا بازسازی خانه مهم است؟

بازسازی یا Rebuilding، یک روند خاص در ساختمان‌سازی به حساب می‌آید و هزینه بسیار کمتری نسبت به ساخت ساختمان از اول دارد. در واقع بیشتر افرادی که شرایط و بودجه کافی برای ساخت مجدد ساختمان را ندارند، به سراغ بازسازی می‌روند. این کار اهمیت زیادی در ارزش مادی و معنوی ملک دارد. در بازسازی تنها بخش‌های مورد نیاز مورد بازسازی و مرمت قرار می‌گیرند و بخش‌های غیر ضروری دست نخورده باقی می‌ماند. برای همین است که افرادی که از منازل قدیمی و خاطره‌انگیزی برخوردار هستند، ترجیح می‌دهند خانه را بازسازی کنند تا همان حس و حال خوش روزهای گذشته را در آن داشته باشند. بازسازی خانه را میتوان در دو حالت بازسازی داخلی و بازسازی خارجی انجام داد. منظور از بازسازی داخلی منزل، مرمت بخش‌های داخلی خانه و دکوراسیون آن است. منظور از بازسازی خارجی نیز، مرمت نمای ساختمان و فضاهای خارج از آن است.

چگونه به شرکت‌های بازسازی اعتماد کنیم؟

 

چگونه به شرکت‌های بازسازی اعتماد کنیم؟

 

در حال حاضر شرکت‌های بازسازی ساختمانی زیادی در حال فعالیت هستند و تعداد آنها رو به افزایش است. برای همین پیدا کردن یک شرکت بازسازی معتبر، کار سختی به نظر می‌رسد. با این حال شما می‌توانید با توجه به موارد زیر، یک شرکت معتبر را پیدا کرده و کار بازسازی منزل قدیمی خود را به آن بسپارید.

 • سابقه کاری شرکت بازسازی را بررسی کنید

یکی از کارهایی که برای پیدا کردن بهترین شرکت بازسازی می‌توانید انجام دهید، بررسی سابقه کاری و رزومه شرکت است. شما می‌توانید از افرادی که پیش از شما کار بازسازی و نوسازی ساختمان را به شرکت مورد نظر سپرده‌اند، در این رابطه سوال کنید و به میزان رضایت آنها از شرکت پی ببرید. در صورتی که سطح رضایت مشتریان قبلی از شرکت بالا باشد، می‌توانید با خیالی آسوده بازسازی خانه خود را به آن بسپارید. برای این کار می‌توانید از فضای مجازی هم استفاده کنید و به بررسی سوابق کاری شرکت و میزان رضایت مشتریان از آن بپردازید.

 • نمونه کار بازسازی منازل را بررسی کنید

بهترین شرکت‌های بازسازی، از نمونه کارهای قوی برخوردار هستند. این شرکت‌ها ترس و واهمه‌ای از نشان دادن نمونه کارهایشان به مشتریان ندارند و آنها را خیلی راحت به افراد متقاضی نشان می‌دهند. برای همین برای پیدا کردن بهترین شرکت بازسازی در تهران یا سایر شهرها، می‌توانید به بررسی نمونه کارهای شرکت بازسازی بپردازید. در صورتی که شرکت بازسازی هیچ نمونه کاری نداشته باشد یا از نشان دادن آن به شما خودداری کند، بهتر است در انتخاب شرکت کمی محتاطانه عمل کنید.

همچنین بخوانید
سقف کشسان از نظر شکل ظاهری

مزایای بازسازی خانه توسط شرکت کالکر

 

مزایای بازسازی خانه توسط شرکت کالکر

 

کمک گرفتن از شرکت پیمانکاری و بازسازی معتبر، برای شما مزایای زیادی دارد. حال هر چقدر این شرکت از سابقه و تبحر بیشتری در بازسازی برخوردار باشد، مزایای بیشتری را برای خانه و خود شما به ارمغان می‌آورد. در اینجا به مزایای بازسازی خانه توسط شرکت کالکر اشاره می‌کنیم.

 • کاهش هزینه‌ها: اگر به طور خودسرانه اقدام به بازسازی منزل کنید یا از یک شرکت بازسازی خانه بی‌تجربه برای این کار کمک بگیرید، سبب افزایش هزینه‌های خود خواهید شد؛ چرا که بازسازی باید بر اساس اصول و قوانین خاصی صورت بگیرد و اگر افراد از این موارد بی‌اطلاع باشند، باعث دوباره‌کاری و افزایش هزینه‌ها می‌شوند. بنابراین یکی از مزایای بازسازی خانه توسط کالکر، کاهش هزینه‌های بازسازی است. این شرکت بر اساس بودجه شما، برنامه‌ریزی کرده و برای هر بخش بودجه خاصی را اختصاص می‌دهد. برای همین در هزینه‌های شما صرفه‌جویی زیادی شده و دچار کمبود بودجه نمی‌شوید.
 • کاهش زمان بازسازی: یکی دیگر از مزایای بازسازی منزل توسط کالکر، کاهش زمان بازسازی است. از آنجایی که پیش از هر کاری برنامه‌ریزی دقیقی صورت می‌گیرد، روند بازسازی به گونه‌ای پیش می‌رود که امور بازسازی در همان زمان به اتمام برسد. برای همین شما می‌توانید طبق این وعده زمانی، برنامه‌ریزی کنید و خانه بازسازی شده را در همان زمان تحویل بگیرید.
 • کیفیت کار بالا: شرکت کالکر کیفیت و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار می‌دهد. بنابراین همواره در تلاش است تا پروسه بازسازی را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهد. از آنجایی که این شرکت از تجربه و سابقه خوبی در بازسازی و نوسازی ساختمان برخوردار است، کیفیت کار خود را تضمین می‌نماید.
 • کاهش مصرف مصالح: یکی دیگر از مزایای بازسازی خانه توسط کالکر، کاهش مصرف مصالح است. این شرکت در حین روند بازسازی بر روی کار نظارت دارد و از پرت شدن مصالح و اتلاف آنها جلوگیری می‌نماید. برای همین سبب کاهش مصرف مصالح و صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌گردد.

هزینه بازسازی خانه توسط کالکر چقدر است؟

 

هزینه بازسازی خانه توسط کالکر چقدر است؟

 

یکی از دغدغه‌ها و سوالات افراد در رابطه با بازسازی، هزینه آن است. هزینه بازسازی به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد و قیمت ثابتی ندارد. بنابراین برای اطلاع از قیمت بازسازی منزل، باید این عوامل را در نظر بگیرید تا بتوانید از هزینه مورد نیاز برای بازسازی مطلع شوید. هزینه بازسازی منزل توسط کالکر نیز بر اساس موارد زیر محاسبه می‌شود:

 • متراژ منزل

هزینه بازسازی منزل با متراژ بالا، بیشتر از هزینه بازسازی منزل کوچک است. دلیل آن هم این است که هزینه بازسازی بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود. حال هر چقدر خانه از متراژ بیشتری برخوردار باشد، هزینه بازسازی آن نیز بالاتر می‌رود. بنابراین یکی از عوامل مهم در قیمت بازسازی خانه توسط کالکر، متراژ و ابعاد خانه است.

 • سبک مورد نظر در بازسازی

از دیگر عوامل موثر در قیمت بازسازی، سبک و طراحی مورد نظر است. هر فردی دوست دارد خانه خود را به شکل دلخواه خود تغییر دهد و یک سبک خاص را در آن پیاده‌سازی نماید. بنابراین بسته به اینکه سبک از چه پیچیدگی‌ها و جزئیاتی برخوردار باشد، باید هزینه متفاوتی برای آن در نظر گرفته شود. توجه داشته باشید در انتخاب سبک و طرح مورد نظر خود باید دقت زیادی کنید؛ چرا که پس از شروع به کار، امکان تغییر سبک و طرح وجود نداشته و یا در صورت تغییر، باید انتظار افزایش زمان بازسازی و هزینه آن را داشته باشید. از جمله سبک‌های پرطرفدار میتوان به سبک مدرن، کلاسیک و سنتی اشاره کرد.

 • بخش‌ها و فضاهای مورد نیاز

اگر قصد داشته باشید بازسازی را برای کل بخش‌های خانه انجام دهید، هزینه بازسازی بالاتر می‌رود. حال اگر بخواهید تنها به بازسازی برخی از بخش‌ها مانند بازسازی آشپزخانه، بازسازی سرویس بهداشتی و حمام بپردازید، هزینه کار کمتر می‌شود. بنابراین یکی دیگر از فاکتورهای موثر در قیمت بازسازی خانه با کالکر، بازسازی فضاهای مورد نیاز است.

 • نوع متریال و مصالح

بسته به اینکه چه طرحی را برای بازسازی منزل انتخاب کنید و بخواهید از چه متریال و مصالحی برای آن استفاده کنید، هزینه بازسازی منزل شما متفاوت می‌شود. برای مثال اگر بخواهید از سقف‌های کشسان به جای سقف‌های گچی استفاده کنید و یا به جای رنگ‌آمیزی ساده دیوارها از دیوارپوش کشسان یا کاغذ دیواری استفاده کنید، باید هزینه بیشتری را برای این کار در نظر بگیرید. بنابراین نوع متریال و مصالح نیز در هزینه بازسازی خانه تاثیرگذار است.

 • دستمزد پیمانکاران و نیروهای کار

تعداد نیروهای کاری، بستگی به پروژه و شرایط کاری دارد. اگر قرار باشد عمل بازسازی خانه در مدت زمان کوتاهی انجام شود و متراژ خانه بزرگ باشد، باید از نیروی کار بیشتری برای آن استفاده شود. نیروهای کاری بیشتر، برابر با دستمزد بالاتر هستند. بنابراین باید این مورد را نیز در نظر داشته باشید و به عنوان یک عامل موثر در قیمت بازسازی به آن نگاه کنید.

همچنین بخوانید
جدیدترین مدل های کناف سقف و کاربرد آنها

بازسازی آپارتمان قدیمی با کمترین هزینه توسط کالکر

خانه‌ها و آپارتمان‌ها قدیمی زیادی در سطح شهر وجود دارند که چندین سال از ساخت آنها می‌گذرد. بسیاری از ساکنین این آپارتمان‌ها تصور دارند برای بازسازی باید بودجه زیادی داشته باشند و با بودجه محدود قادر به بازسازی آپارتمان قدیمی خود نیستند. در صورتی که اینطور نبوده و بازسازی آپارتمان قدیمی و نوسازی منزل با بودجه پایین، دور از ذهن نیست. در واقع برای اینکه بتوانید آپارتمان قدیمی خود را با سرمایه کمی بازسازی و نوسازی کنید، تنها باید روی بخش‌های ضروری تمرکز کنید و از جزئیات زیاد صرف‌نظر نمایید. همچنین باید یک اولویت‌بندی صحیح و برنامه‌ریزی درست در این رابطه داشته باشید تا بتوانید بر اساس بودجه خود، بازسازی آپارتمان قدیمی را انجام دهید.

شرکت کالکر میتواند بازسازی آپارتمان قدیمی را با کمترین بودجه انجام دهد. کارشناسان این شرکت به بررسی کلیه بخش‌های آپارتمان می‌پردازند و بخش‌هایی که نیاز فورس به بازسازی دارند را مشخص می‌نمایند. پس از آن با در نظر گرفتن اولویت‌ها و یک برنامه‌ریزی صحیح، عملیات بازسازی آپارتمان قدیمی را شروع می‌نمایند. باید توجه داشته باشید که جهت کاهش هزینه‌ بازسازی باید از تزئینات غیر ضروری و اضافی خودداری کنید. همچنین اگر قصد تغییر دکوراسیون منزل دارید، باید از سبک‌هایی چون کلاسیک یا نئوکلاسیک صرف‌نظر نمایید. چرا که این سبک‌ها با جزئیات زیادی همراه هستند و اجرای آنها مستلزم هزینه زیادی می‌باشد. پس با در نظر گرفتن این موارد، بازسازی آپارتمان قدیمی با کمترین هزینه دور از ذهن نبوده و میتوان به بازسازی بخش‌های ضروری آن پرداخت.

هزینه‌های مورد نیاز برای بازسازی منزل کلنگی توسط کالکر

 

همچنین بخوانید
سقف کشسان آکوستیک

هزینه‌های مورد نیاز برای بازسازی منزل کلنگی توسط کالکر

 

اگر منزل کلنگی و بسیار قدیمی دارید، باید هزینه‌های زیر را برای آن در نظر بگیرید:

 • هزینه تخریب بخش‌های فرسوده
 • هزینه تاسیسات شامل لوله‌کشی فاضلاب و آب گرم و سرد
 • هزینه برق کشی در صورت نیاز
 • هزینه کف‌سازی در منزل
 • هزینه گچ کاری ساختمان
 • هزینه تغییرات در سقف با توجه به طرح دلخواه
 • هزینه نقاشی بر حسب متر مربع و نوع رنگ
 • هزینه بازسازی آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام، اتاق خواب، نمای ساختمان و …

بازسازی صفر تا صد خانه با کالکر

اگر به دنبال شرکت بازسازی خانه معتبر هستید، می‌توانید آن را با خیال آسوده به کالکر بسپارید. شرکت کالکر علاوه بر سرویس بازسازی خانه، خدمات دیگری چون نصب سقف کشسان و دیوارپوش کشسان را نیز ارائه می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید از این سقف‌ها و دیوارپوش‌های کاذب در زمان بازسازی منزل خود استفاده کنید و محیط زیباتری را برای خود ایجاد نمایید.

جمع بندی

در این مطلب به بررسی مزایا و هزینه بازسازی منزل توسط شرکت کالکر پرداختیم. همانطور که اشاره کردیم شرکت کالکر از جمله شرکت‌های بازسازی در شهر تهران است که عمل بازسازی خانه و ساختمان را در کوتاهترین زمان و با هزینه مناسب انجام می‌دهد. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات این مجموعه با شماره‌های شرکت کالکر تماس بگیرید و در صورت تایید، برای بازسازی منزل خود اقدام نمایید.

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره