شرح

ایران مال یکی از بزرگترین مجتمع‎‌های تجاری، اداری و رفاهی ایران و جهان است و آن را جزو یکی از 5 مال بزرگ دنیا می‌دانند. بازار بزرگ ایران یا همان ایران مال، از بزرگترین پروژه‌های تجاری و فرهنگی خاورمیانه به حساب می‌آید. اخیرا شرکت کالکر بخشی از فضای این مجموعه را با سقف‌های کاذب خود پوشش داده است. سقف‌های کاذب امروزه نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارند و باعث بخشیدن جلوه و زیبایی خاصی در محیط می‌شوند. این گونه سقف‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند و هرکدامشان ویژگی‌ها و کاربردهای خاصی دارد. سقف ترنسپرنت یکی از انواع سقف‌های کاذب است که حالت نیمه شفاف داشته و باعث ایجاد نورپردازی مناسب در محیط می‌شود. سقف کاذب به کار رفته در بازار بزرگ ایران مال نیز از نوع ترنسپرنت است.

 

stretch ceiling iran mall

 

وجود سقف ترنسپرنت در ایران مال باعث زیباتر شدن فضا و یک دست شدن نور شده است. این سقف در عین سادگی، ظاهری شیک و امروزی دارد و جلوه مدرنی به محیط می‌دهد. علاوه بر نورپردازی مناسب، سقف ترنسپرنت همچون یک عایق صدا عمل کرده و مانع از ورود و خروج صدا به محیط خواهند شد. از این رو سر و صدای خودروهای در حال حرکت در اتوبان، وارد محوطه مال نشده و آلودگی صوتی برای کارکنان و بازدیدکنندگان ایجاد نمی‌شود. سقف ترنسپرنت ضد غبار و الکتریسیته است و در صورتی که نیاز به نظافت باشد، می‌توان به راحتی آن را با یک دستمال نمدار تمیز کرد. حتی می‌توان سقف را از محل نصب جدا کرده و در مکان مناسب شستشو داد و مجددا آن را نصب کرد.

 

stretch ceiling iran mall

 

stretch ceiling iran mall

 

شرکت COLKER بیش از دو دهه در زمینه پیاده‌سازی انواع سقف‌های کشسانی و طرح‌های سه بعدی فعالیت دارد. این شرکت تاکنون پروژه‌های بزرگی را انجام داده که یکی از آنها مربوط به مجتمع تجاری ایران مال بوده است. با سفارش سقف‌های کشسانی و سه بعدی کالکر می‌توانید منزل یا محیط کار خود را با جدیدترین متدهای روز دنیا به روز کنید.

 

stretch-ceiling-iran-mall

 

 

جزئیات
محل: تهران
سطح:
سال:
ارزش:
دسته بندی: سقف ترنسپرنت,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره