مرکز خرید
شرح

راهرو ها و ورودی های ساختمان ها اعم از تجاری، مسکونی و اداری و… از اولین مکان هایی هستند که افراد در حسقف‌های کشسان از نظر اجرا هیچ محدودیتی ندارند و در هر محیطی قابل اجرا هستند. مراکز خرید از جمله مکان‌هایی هستند که می‌توان در آن از سقف کشسان استفاده کرده و توسط آن جلوه زیادی به محیط داد. سقف کشسان برای مراکز خرید می‌تواند از انواعی چون باریسول، ترنسپرنت، آی گلس، برلیانت، اپلای و موارد دیگر باشد. با نصب هرکدام از این سقف‌ها، فضای محیط زیباتر شده و افراد حس خوشایندی را در آنجا احساس خواهند کرد.

سقف کشسان از نظر تنوع بسیار گسترده بوده و در هر سبک، رنگ و طرحی قابل اجرا می‌باشد. برای همین با در نظر گرفتن رنگ و طرح دیوارها و کف پوش مراکز خرید، می‌توان از متناسبترین سقف کشسان استفاده کرد. علاوه بر این از آنجایی که سقف‌های کشسان قابلیت چاپ دارند، می‌توان از طرح‌های چاپی برای آنها استفاده کرده و به صورت شخصی‌سازی آن را اجرا کرد. برخی از فروشگاه‌ها یا مراکز خرید کوچک، از یک نام و علامت تجاری خاصی برخوردارند که با چاپ آنها بر روی سقف کشسان می‌توان فضا را به طور اختصاصی طراحی کرد.

نوع سقف کشسانی که برای مراکز خرید استفاده می‌شود، کاملا سلیقه‌ای است. اما پیشنهاد ما این است که از انواع ترنسپرنت یا شیشه‌ای، اپلای، آسمان مجازی، لاکر (آینه‌ای) و یا برلیانت برای مراکز خرید استفاده کنید. هر کدام از این سقف‌های کشسان خصوصیات خاص خود را دارند. برای مثال سقف‌های ترنسپرنت از ضخامت کمی برخوردارند و نور را به خوبی از خود عبور می‌دهند. از این رو با نصب سقف کشسان ترنسپرنت در مراکز خرید، نور بیشتری وارد محیط شده و فضا نورانی‌تر و دلبازتر خواهد شد.

تنوع طرح و مدل‌های سقف کشسان به قدری زیاد است که گاهی افراد در انتخاب آنها دچار مشکل خواهند شد. برای همین اگر شما هم قصد اجرای سقف کشسان در مرکز خرید و یا فروشگاهتان را دارید، می‌توانید با مشاوران کالکر تماس گرفته و از راهنمایی‌های آنها برخوردار شوید.

 

stretch-ceiling-shop-center

 

جزئیات
محل: مرکز خرید پارسیان
سطح: 1000 متر مربع
سال: 2019
ارزش:
دسته بندی: سقف ترنسپرنت,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره