ساختمان آپادانا
شرح

ورودی و راهروی ساختمان، اولین بخش از ساختمان بوده که در معرض دید افراد قرار دارد. برای همین علاوه بر توجه به دکور سایر بخش‌های ساختمان، باید به ورودی آن نیز توجه زیادی کرد. در طراحی ورودی و راهروی اصلی ساختمان می‌توان از انواع متریال جدید استفاده کرده تا دکوراسیون آن به شکل زیبایی تغییر پیدا کند. یکی از متریال‌های جدید که مورد توجه بسیاری از معماران داخلی و افراد دکوراتور قرار دارد، سقف کشسان است. سقف کشسان از انواع سقف‌های کاذب به شمار رفته و قابلیت نصب آسانی دارد. برای همین بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای استفاده از سقف‌های پر هزینه و زمان‌بر، از این سقف استفاده نمایند. سقف کاذب کشسان را می‌توان در هر فضای داخلی استفاده کرده و محیط را با آن زیباتر کرد.

از سقف کشسان می‌توان برای پوشش سقف ورودی ساختمان نیز استفاده کرد. سقفی که در ورودی و لابی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد، بهتر است با نمای ساختمان و فضای داخلی مطابقت داشته باشد. برای مثال بهتر است رنگ و طرح سقف کشسان را به گونه‌ای انتخاب کرد که با رنگ مصالحی چون کفپوش، دیوارها، ستون‌ها و … هماهنگی داشته باشد. با این کار ورودی ساختمان از ظاهر و جلوه بیشتری برخوردار خواهد شد. سقف ورودی ساختمان می‌تواند از انواع مختلف سقف کشسان باشد و در هر رنگی اجرا شود. سقف کشسان مات، سقف کشسان لاکر، سقف کشسان ترنسپرنت، سقف کشسان آسمان مجازی و سقف کشسان برلیانت از جمله گزینه‌های مناسب برای ورودی ساختمان هستند. این سقف‌ها را می‌توان با هر تصویری اجرا کرده و به آسانی در محل نصب کرد.

در صورتی که قصد اجرای سقف کشسان در فضاهای داخلی مانند راهرو و ورودی اصلی ساختمان را دارید، می‌توانید آن را به شرکت کالکر بسپارید. شرکت کالکر با حضور در محل، شما را در نصب بهترین سقف کشسان ورودی ساختمان یاری خواهد کرد.

 

 

طراحی سقف ورودی ساختمان

 

طراحی سقف ورودی ساختمان

 

طراحی سقف ورودی ساختمان

 

طراحی سقف ورودی ساختمان

جزئیات
محل: تهران
سطح: 1000 متر
سال: 2020
ارزش:
دسته بندی: سقف ترنسپرنت,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره