برنامه تلویزیونی
شرح

بدون شک دکور برنامه‌های تلویزیونی نقش زیادی در جذب بیننده دارد. برای همین در کنار استفاده از نور و تصویربرداری مناسب، باید از یک دکور زیبا و درخور شأن بیننده برای برنامه تلویزیونی استفاده کرد. یکی از بخش‌های قابل توجه در دکور برنامه‌های تلویزیونی، سقف است. سقف‌ها بخش عمده‌ای از فضا را در برمی‌گیرند و در زیبایی فضا تاثیر زیادی دارند. برای همین با انتخاب یک سقف مناسب می‌توان دکور برنامه‌های تلویزیونی را زیباتر کرد. یکی از سقف‌هایی که امروزه مورد توجه افراد دکوراتیو قرار گرفته است، سقف کشسان است. سقف کشسان به دلیل خصوصیات ظاهری و مزایای زیادی که دارد در بسیاری از محیط‌ها همچون استودیوهای تبلیغاتی و برنامه‌های تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از نصب سقف کشسان در برنامه‌های تلویزیونی می‌توان فضا را به شکل اختصاصی و متناسب با برنامه تغییر داد.

قابلیت چاپ بر روی سقف کشسان باعث شده تا افراد بتوانند تصاویر زیبا و متناسب با برنامه تلویزیونی را بر روی آن پیاده‌سازی کنند. علاوه بر سقف کشسان چاپی، می‌توان از انواع دیگر سقف کشسان مانند نوع ترنسپرنت استفاده کرده و فضای روشن‌تر و زیباتری در استودیو برنامه تلویزیونی ایجاد کرد.

شرکت کالکر پروژه‌های زیادی را در مکان‌های مختلف اجرا کرده که طراحی سقف برنامه تلویزیونی یکی از آنها است. این پروژه در شهر تهران و برای یکی از برنامه‌های تلویزیونی انجام شده است. با نصب سقف کشسان کالکر در برنامه تلویزیونی، فضا از زیبایی و گیرایی بیشتری برخوردار شده و توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب خواهد کرد.

 

طراحی سقف برنامه تلویزیونی

 

طراحی سقف برنامه تلویزیونی

 

طراحی سقف برنامه تلویزیونی

 

طراحی سقف برنامه تلویزیونی

 

جزئیات
محل: تهران
سطح: 1000 متر
سال: 2019
ارزش:
دسته بندی: سقف ترنسپرنت,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره