کامرانی
شرح

سقف دایره‌ای یکی از انواع مدرن سقف کشسان است که برای فضاهای داخلی انتخاب بسیار ایده‌آلی می‌باشد. این سقف را در هر مکانی می‌توان نصب کرده و به جذابیت و زیبایی فضا اضافه کرد. سقف کشسان دایره‌ای از نظر خصوصیات و مزایا مشابه دیگر سقف‌های کشسان بوده و تنها از نظر ظاهری با آنها تفاوت دارد. این سقف را می‌توان در مرکز سقف اصلی در هر ابعادی اجرا کرد و از طریق آن جلوه زیادی به فضا داد.
سقف کشسان دایره‌ای را با هر نوعی از سقف کشسان می‌توان پیاده‌سازی کرد. برای مثال می‌توان از انواع چاپی سقف کشسان استفاده کرده و آن را در مدل‌های مات یا براق سفارش داد. هر کدام از این مدل‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند که بهتر است بسته به دکوراسیون فضا، مناسبترین آن را انتخاب کرد. از فرم دایره‌ای سقف کشسان می‌توان برای پوشش سقف اصلی سالن پذیرایی، اتاق خواب، دفاتر کاری، نمایشگاه، رستوران، گالری، دکور برنامه‌های تلویزیونی و … استفاده کرد.
نصب سقف کشسان دایره‌ای نیاز به ابزارهای خاصی همچون گیره و هیتر دارد و باید توسط افراد حرفه‌ای و متخصص در این زمینه صورت بگیرد. در مرحله اول نصب سقف کشسان باید پروفیل‌های آلومینیومی را روی سقف اصلی قرار داده و سپس با کمک گیره‌، سقف را بر روی این پروفیل‌ها قرار داد. بعد از آن باید به کمک هیتر به سقف گرما داده تا پارچه پی وی سی به ابعاد لازم کش پیدا کرده و در جای خود ثابت شود. از آنجایی که نصب سقف کشسان نیاز به تخصص دارد، نباید توسط افراد عادی و نابلد انجام شود. از این رو در صورتی که قصد نصب سقف کشسان دایره‌ای در منزل یا محیط کار خود دارید، بهتر است به سراغ یک شرکت حرفه‌ای و کاربلد در این زمینه بروید. شرکت کالکر یکی از شرکت‌های معتبر در این زمینه بوده و کار نصب سقف‌های کشسان و سه بعدی را با سرعت بالایی انجام می‌دهد.
شرکت کالکر تاکنون سقف‌های کشسان را در اشکال مختلفی چون مربع، دایره، مستطیل و… اجرا کرده است. اشکال سقف کشسان را می‌توان بر اساس طرح سقف اصلی و شکل سالن یا اتاق انتخاب کرد. یکی از پروژه‌های کالکر که مربوط به طراحی سقف کشسان دایره‌ای بوده است، در مساحتی به متراژ 800 متر اجرا شده است. سقف کشسان دایره‌ای کالکر را می‌توانید با هر رنگ و طرحی سفارش دهید و برای آن از نورپردازی‌های زیبایی استفاده نمایید.

طراحی سقف دایره ای

 

طراحی سقف دایره ای

 

طراحی سقف دایره ای

 

طراحی سقف دایره ای

جزئیات
محل: تهران
سطح: 800 متر
سال: 2016
ارزش:
دسته بندی: سقف چاپی,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره