کلینیک به سیما
شرح

کلینیک یا درمانگاه یکی از مراکز مهم درمانی به حساب آمده که بهداشت در آنجا نقش مهمی دارد. روزانه افراد زیادی به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند. با مراجعه بیماران و رفت و آمد زیاد، این مراکز در معرض انواع میکروب‌ها و آلودگی‌ها قرار می‌گیرند. برای همین برای به حداقل رساندن میکروب‌ها و باکتری‌ها در این اماکن، باید به موارد زیادی توجه شود.

یکی از کارهایی که در این رابطه می‌توان انجام داد، نصب سقف کشسان در کلینیک و مراکز درمانی است. سقف‌های کشسان از انواع سقف‌های کاذبی هستند که ویژگی‌های بی‌شماری دارند. از مهمترین ویژگی‌‌های سقف کشسان این است که ضد باکتری و ویروس هستند و میکروب‌ها قادر به نفوذ در آنها نیستند. برای همین استفاده از آنها در مراکز درمانی می‌تواند مفید واقع شود.

با نصب سقف کشسان در بیمارستان، کلینیک و درمانگاه‌ها ریسک سرایت و بیماری به حداقل ممکن رسیده و سلامت پرسنل و مراجعه کنندگان تا حد زیادی تضمین خواهد شد. علاوه بر خصوصیت آنتی باکتریال سقف کشسان، قابلیت شستشوی آن سبب شده تا بتوان آن را در زمان نیاز مورد شستشو قرار داده و از انواع آلودگی و میکروب آن را پاک کرد.

یکی از پروژه‌های شرکت کالکر، نصب سقف کشسان در کلینیک به سیما بوده است. این پروژه در شهر تهران و در متراژ 1200 متر انجام شده است. با نصب سقف کشسان در کلینیک، علاوه بر زیباتر شدن محیط، می‌توان از خاصیت ضد قارچ و ضد باکتری بودن آن بهره‌مند شد. در صورتی که قصد اجرای سقف کشسان در کلینیک، بیمارستان و مراکز درمانی دارید، می‌توانید همین حالا با کارشناسان کالکر تماس بگیرید.

جزئیات
محل: تهران
سطح: 1200 متر
سال: 2019
ارزش:
دسته بندی: سقف کشسان,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره