مسجد
شرح

مسجد از مکان‌هایی است که با در نظر گرفتن یک دکوراسیون مناسب برای آن، افراد حس آرامش بیشتری را در آن تجربه خواهند کرد. یکی از کارهایی که می‌توان برای تغییر دکوراسیون و زیباتر کردن مساجد انجام داد، استفاده از سقف‌های کشسان است. سقف‌های کششی از جمله سقف‌های کاذبی هستند که در مکان‌های مختلفی قابل اجرا می‌باشند. استفاده از این سقف‌ها در محیط‌های داخلی، مزایای زیادی را به همراه دارد. بارزترین ویژگی و مزیت این سقف‌ها، تغییرات چشمگیر در محیط و زیباتر شدن آن است. برای همین اگر قصد دارید تا محیط مسجد را دچار تغییر و تحول اساسی کنید، می‌توانید از سقف‌های کشسان برای پوشش سقف اصلی استفاده نمایید. یکی از خصوصیات اصلی سقف‌های کشسان، قابلیت چاپ طرح و تصاویر مختلف بر روی آنها است. در همین راستا می‌توان از طرح‌های مناسب با محیط مساجد برای چاپ بر روی سقف کشسان استفاده کرد. طرح‌های مذهبی، گنبدی و تذهیبی بهترین طرح‌های برای سقف کشسان مسجد هستند.

برای چاپ تصاویر بر روی سقف کشسان مسجد، باید از دستگاه مناسب و با کیفیتی استفاده شود. رزولوشن تصاویر چاپی باید بالا بوده و از وضوح و درخشش خوبی برخوردار باشند. برای همین اگر قصد اجرای سقف کشسان چاپی در مساجد را داشتید، حتما آن را به شرکت‌های معتبر و مجهز به دستگاه‌های پیشرفته چاپی بسپارید. شرکت کالکر با دارا بودن دستگاه‌های به روز و پیشرفته، چاپ تصاویر مورد نظرتان را بر روی سقف‌های کشسان انجام خواهد داد. علاوه بر پوشش سقف اصلی با سقف کشسان، می‌توانید از این متریال برای پوشش دیوار مساجد نیز استفاده کنید.

همانطور که می‌دانید سقف‌های کاذب کشسان انواع مختلفی دارند و نوع چاپی تنها یکی از انواع آنها می‌باشد. از این رو اگر علاقمند به استفاده از مدل‌های دیگری از سقف کشسان برای مساجد بودید، می‌توانید آنها را در رنگ و طرح مناسب فضای مسجد سفارش دهید.

جزئیات
محل: تهران
سطح: 600 متر مربع
سال: 2018
ارزش:
دسته بندی: سقف کشسان,
WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره