stretch-ceiling-suitable-for-children-environment

سقف کشسان مناسب محیط کودکان

از سقف‌های کشسانی می‌توانید برای زیباتر شدن محیط اتاق کودکتان استفاده کنید. استفاده از این نوع سقف‌ها در اتاق کودک باعث ایجاد یک حس رویایی و متفاوت خواهد شد. بهترین سقف‌های کشسانی برای کودکان، سقف‌های چاپی و طرحدار هستند و بسته به سلیقه کودک و شخصیت‌های محبوبش می‌توان طرح موردنظر را بر روی سقف اجرا کرد. رنگ و طرح‌هایی که برای این کار استفاده می‌شود، در روحیه و خلق کودک بسیار تاثیرگذار خواهد بود. والدینی که به نحوه چیدمان اتاق فرزندشان اهمیت می‌دهند و به فکر ایجاد یک محیط شاد و جذاب هستند، می‌توانند از سقف‌های کشسانی استفاده کنند. بهترین طرح‌های قابل استفاده در اتاق کودکان تصاویر شخصیت‌های کارتونی، ماشین، مناظر طبیعی مثل آسمان، دریا، جنگل، گل و… است.

علاوه بر اجرای طرح و رنگ موردنظر، سقف کشسانی مزایای دیگری نیز برای اتاق کودکان دارد.نصب سقف کشسان به راحتی انجام می شوند و امنیت بالایی دارند. امنیت این سقف‌ها به گونه‌ای است که هیچ وقت نگرانی از بابت نقص و بروز مشکلات احتمالی نخواهید داشت. همچنین سقف کشسانی استحکام بالایی دارد و در هنگام زلزله به هیچ وجه سقوط نمی‌کند. این سقف‌ها ضد حریق هستند و حتی به عنوان اطفای آتش عمل می‌کنند.

برای اجرای سقف کشسان اتاق کودک حتما باید به چند نکته توجه داشته باشید. مهمترین نکته، توجه به سن و جنسیت فرزندتان است. بسته به سن کودکتان بهتر است طرح سقف را انتخاب کنید و متناسب با جنسیت او از رنگ و طرح متناسب استفاده نمایید. برای سنین نوجوانی بهترین گزینه‌ها طرح‌های طبیعی و یا شخصیت‌های مورد علاقه‌ی فرزند در فیلم‌ها می‌باشد. از انتخاب رنگ‌های بسیار تیره برای اتاق کودک خودداری کنید و سعی کنید حتی الامکان از رنگ‌های آرامش‌بخش متناسب با روحیه او استفاده کنید. بهترین رنگ‌ها برای اتاق کودک رنگ‌های آبی، صورتی، سبز، کرم، بنفش و نیلی هستند. نکته آخر اینکه حتما به نورپردازی سقف کشسانی توجه کنید و از یک نور مناسب برای مطالعه، بازی و خواب کودک استفاده کنید.

همچنین بخوانید
نحوه نصب چراغ و لامپ LED

 

stretch-ceiling-suitable-for-children-environment

 

 

stretch-ceiling-suitable-for-children-environment

 

 

stretch-ceiling-suitable-for-children-environment

 

 

stretch-ceiling-suitable-for-children-environment

 

 

سقف

 

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده است * نام شما

WeCreativez WhatsApp Support
برای دریافت مشاوره و محاسبه قیمت برای نصب سقف کشسان با ما در ارتباط باشید
دریافت مشاوره